Admin
Add new product
Info

Par e-veikalu

Interneta veikals sastāv no vairākām sadaļām. SLUDINĀJUMI un DĀVANAS sadaļai ir informatīvs raksturs un mājaslapas uzturētāji tiešā veidā no šīm sadāļām neko nepārdod. Par šajās sadaļās ievietoto informāciju un pakalpojuma sniegšanu atbild norādītie uzņēmumi vai cilvēki.

Interneta veikala sadaļu – Kolektīviem nodrošina SIA ‘’EKS risinājumi’’. Reģistrācijas nr. 45403054627. Adrese: Saules iela 40-602, Madona.

Pasūtījumu veikšana un apmaksa

Interneta sadaļas SLUDINĀJUMI un DĀVANAS pakalpojumus nodrošina norādītie uzņēmumi vai cilvēki.

Interneta sadaļas KOLEKTĪVIEM preču pasūtīšana tiek veikt interneta norādītajā vietnē. Veicot pasūtījumu jānorāda e-pasta adrese caur kuru tiks veikta saziņa tālākai pakalpojuma izpildei. Sia ‘’EKS risinājumi’’ ar jums sazināsies un precizēs apģērba izmērus un dizaina maketus.

Apmaksa tiek veikta sastādot pavadzīmi un to atmaksājot.

Atgriešana un garantija

Pasūtījuma izmaksas atkarīgas no vairākiem faktoriem, piemēram, apjoma, sarežģītības pakāpes, materiāla izvēles. Ātrākais un ērtākais veids, kā uzzināt izmaksas, ir sazināties ar mums un pastāstīt par savu ideju!

Piegāde un pirkumu atgriešana

Interneta sadaļas KOLEKTĪVIEM preču piegāde tiek veikta ar Omniva pakautomātu palīdzību. Ja pakautomāti nav pieejami, tad tiek izmantoti Latvijas pasta pakalpojumi.

Atgriešana un garantija

Interneta sadaļas SLUDINĀJUMI un DĀVANAS pakalpojumus nodrošina norādītie uzņēmumi vai cilvēki.
Aizvērt logu
Info